ПТСР.org.ua

Чому варто приєднатися до проекту? Цей проект відкритий для всіх, хто хотів би зареєструватися і створити власну сторінку для того, щоб надати корисну інформацію, яка стосується ПТСР. Люди, які відвідають сайт, будуть мати можливість знайти Вашу сторінку і зв'язатися з Вами безпосередньо за допомогою телефону, електронної пошти чи веб-сайту (на Ваш вибір). Якщо Ви психолог, соціальний працівник або інший фахівець, Ви можете використати цей ресурс, щоб запропонувати список ваших послуг.

Якщо Ви психолог, соціальний працівник або інший фахівець, Ви можете використати цей ресурс, щоб створити список ваших послуг:

Якщо Ви не можете надати професійну допомогу в подоланні ПТСР, Ви все ще можете створити сторінку, щоб зв'язуватися з іншими.

Фахівці, які отримали офіційну сертифікацію ПТСР в центрі мають можливість зайняти час безкоштовно у Вінницькому обласному центрі з подолання наслідків ПТСР для консультацій та інших занять. Якщо Ви зацікавлені, можете приєднатися до черги на безкоштовне навчання з питань ПТСР і інших майбутніх занять.

Найближчим часом ми сподіваємося додати можливість організації заходів, тренінгів, груп підтримки та інших занять і груп, а також здатність підписатися на заняття через Вашу сторінку. Дізнайтеся більше про наші плани на майбутнє.

Примітка: Центр з подолання наслідків посттравматичного стресового розладу працює на благо Вінницькій громаді. Дух проекту полягає у сприянні співпраці між професіоналами та підключенні громадян для того, щоб поліпшити наше життя разом. Всі консультації, тренінги і заняття мають бути безкоштовними для учасників.

Якщо Ви хочете взяти участь в нашому проекті — зареєструйтеся і створіть свою сторінку!