ПТСР.org.ua

Вінницький регіональний центр з подолання наслідків посттравматичного стресового розладу (ПТСР) — це громадська ініціатива, яка націлена на те, щоб допомогти жителям Вінниці об'єднатися і знайти фахівців або доступні послуги. Проект запущено зусиллями психологів-добровольців з різних організацій Вінницької області. Центр було відкрито у лютому 2016 року з ініціативи Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії». Він пропонує безкоштовні консультації фахівців, які пройшли навчання з подолання наслідків психотравмуючих подій. Також здійснює безкоштовні тренінги для фахівців, які займаються супроводом осіб, що стали учасниками травмуючих подій.
Здійсніть екскурсію по центру

Цей веб-сайт, PTSR.org.ua, є пілотною ініціативою зі створення дієвого співробітництва волонтерів і фахівців, що працюють над подоланням наслідків ПТСР. Сайт допомагатиме вінничанам отримати консультації у психологів, долучитись до груп підтримки та активності, взяти участь у тематичних тренінгах, пройти арт-терапію та групові консультації, тренінги для фахівців та інше. Цей проект дозволяє всім психологам і волонтерам розмістити на сторінці Центру інформацію про себе, а також про інші доступні варіанти допомоги людям, що мають ознаки травматичного розладу. Бета-версія сайту, перша фаза, була запущена 9 березня 2016 року.

Перша фаза

В рамках нашої діяльності, ми очікуємо постійного покращення якості послуг Центру. Запрошуємо Вас зареєструватися, зв'язатися з нами, і взяти участь у сесіях щодо планування оптимізації надання Центром доступних послуг. Зараз зусилля наших волонтерів направлені на реалізацію наступних ідей: